Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Масажер Relax & Tone

Масажер Relax & Tone
Масажер Relax & Tone
Популарно -66 %
Масажер Relax & Tone
Масажер Relax & Tone
Масажер Relax & Tone
  • Количина: На залиха
  • Модел: 993
Продадени: 1225
Прегледи: 107361
490ден.
1,450ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Одлична можност за релаксација во домашни услови после напорниот работен ден, а воедно и за одржување на витка линија и затегната кожа. 

ФУНKЦИЈА

Relax & Tone може да се употреби за масирање на потколениците, линијата на половината, колковите, вратот, рамената и главата. Со него не само што се постигнува истито ефект како при вежбање, туку ги опушта и ги релаксира мускулите кои болат заради подолго седење и стоење. Навистина! Пробајте и ќе се уверите.

Relax & Tone може да биде прекрасен подарок некому кому сакате да му оставите посебен впечаток. Како идеја, Ви го предлагаме сега како подарок за Денот на вљубените. Нема човек кој нема проблем со болки во мускулите. Но затоа, има некој кој се грижи за нивно елиминирање. 

Relax & Tone е: неверојатен масажер за тело зашто е исклучително лесен и стилски дизајниран; масира со кружни движења; тивок и воедно моќен.

Првите ефекти ќе ги забележите веднаш уште при првата негова примена. Незаменлив е за опуштање и елиминирање на болката на истегнатите мускули. Истовремено, може да се употреби при Вашите фитнес вежби зашто со негова примена се обликуваат деловите од телото кои се подложни на губење килограми.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.