Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Јога чорапи

Јога чорапи
Јога чорапи
Ново
Јога чорапи
Јога чорапи
Јога чорапи
 • Количина: На залиха
 • Модел: 2995
Продадени: 10
Прегледи: 1301
350ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Јога чорапи со нелизгачка основа со кои лесно ќе можете да ги вежбате вашите омилени јога, пилатес или фитнес движења без да се лизгате на подот.

Направени од нежен памук и полиестер со зајакната нелизгачка подлога која овозможува стабилност и удобност.

 • Се перат во машина на температура до 40 степени
 • Не се препорачува белење и пеглање.
 • Една големина која одговара на сите.
 • Достапни во Виолетова варијанта

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.