Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање

4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
Ново -50 %
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
  • Количина: На залиха
  • Модел: 2793
Продадени: 13
Прегледи: 3281
1,500ден.
3,000ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Карактеристики:

Колор монитор

Големина на екран: 4.3 inch 16:9 screen.

480 x 272 резолуција

NTSC/PAL компатибилен

2-канален AV видео приклучок за предна или задна камера

1 Vp - p 75 видео сигнал

Преклоплив екран на копче

Се поврзува со напојувањето на автомобилот

За превенција на несакани незгоди


Спецификација:

Чипест: AKE630A

Напон: 9 - 24 V DC

Потрошувачка: 3W (Max)

Оперативна температура: -10 ~ 60 степени

Температура на чување: -30 ~ 70 degrees Celsius

Димензии: 4.3 x 5.25 x 4.25-inches (H x W x D,приближно)

Јазици: Кинески, англиски, Турски, Руски, Дански, Португалски, Германски, Шпански, Италијански, Француски, Корејски, Јапонски


Пакувањето содржи:

1 x 4.3 Inch Монитор

1 x Кабел за напојување

1х Камера

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА