Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
Популарно -80 %
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
ХЕЛАНКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ
 • Количина: На залиха
 • Бренд: Runners Fitness
 • Модел: 273
Продадени: 1263
Прегледи: 177021
490ден.
2,400ден.

Достапни опции

Цената е со вклучен ДДВ 18%

Фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден.

Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија.

Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.