Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Појас за обликување на целото тело

Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
Појас за обликување на целото тело
 • Количина: На залиха
 • Бренд: Runners
 • Модел: 506
Продадени: 152
Прегледи: 54731
1,100ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.
Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.
Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.
Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира вашето тело со 5 различни брзини.
VIBRO ACTION е едноставен, брз и ефикасен ремен за вежбање!
Едноставен за употреба.
Ви заштедува пари.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА