Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти

Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
-14 %
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
Sun 9S Plus - LED UV Ламба за нокти
  • Количина: На залиха
  • Модел: 2692
Продадени: 113
Прегледи: 40581
590ден.
690ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на  нокти, не можете да направите без специјална UV лампа за нокти.

 

UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и за во професионални козметички салони.

 

Опремено е со 15 LED диоди.

 

Благодарение на 15 LED диоди, Sun 9S Plus ги покрива сите нокти на раката и ногата.

 

** Внимание: Производот работи со прекинувач за напојување!

 

Карактеристики: Модел - Sun 9S Plus

Напојување :  - влез 24W - 100-240V 50-60Hz

 Димензии - 215мм Х 128ммм 89мм

 

Приклучете го Sun 9S Plus преку адаптерот во штекер.

Ставете го на мазна површина.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.