Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Micro Touch Solo - Тример за мажи

Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
-61 %
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
Micro Touch Solo - Тример за мажи
  • Количина: На залиха
  • Модел: 2714
Продадени: 119
Прегледи: 44131
350ден.
900ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Micro Touch Solo електричен тример е се што ви е потребно за бричење и обликување на вашата брада.

Двостран електричен брич ќе ви помогне да ја обликувате вашата брада на лесен, целосно прецизен и безбеден начин. Главата на тримерот е флексибилна и нежно се прилагодува на сите заоблени делови на вашето лице. Може да се користи чуствителна кожа и не остава иритација. Електричниот тример сорджи три чешлиња за различна потреба (1мм, 3мм, 5мм).

 

Главни карактеристики:
● Се во едно: тример-брич-обликувач со вградено LED светло.
● 3 чешлиња како додатоци (1мм, 3мм, 5мм).
● Двостран страничен брич од нерѓосувачки челик може лесно ги отстрани и најцврстите влакна.
● Флексибилната глава дозволува да се движите по кривините на лицето.
● 200mAh литиум-јонска батерија, 180 минути време на полнење 45 минути време за користење.
Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.