Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Basket Drawers - Организер за кујна и бања

Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
-53 %
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
Basket Drawers - Организер за кујна и бања
  • Количина: На залиха
  • Модел: 2673
Продадени: 14
Прегледи: 43101
490ден.
1,050ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Basket Drawers - Организер за кујна и бања

Ред и стил - ова се двата збора што секоја домаќинка ги бара во својот дом.

Корисно решение за Вашиот дом  е малата пластична полица што ви ја претставуваме за успешно да ги организирате сите секојдневни работи.

Basket Drawers - Организер за кујна и бања е направена од цврста пластика, што ја прави лесна кога треба да ја преместите, но во исто време е компактна и стабилна.


Направено во класично бела боја, домашниот додаток ќе одговара на сите бои околу вас. Можете да го користите во бањата за да ги организирате шишињата шампони, балсами и млеко за тело. На нејзините полици има простор за сапуни, сунѓери за бања и соли за бања. 


Пластична полица Basket Drawers ќе ви помогне да го организирате просторот во кујната. На едно место ќе соберете најчесто користени тегли со домашни зачини и крпи. 

 Добијте ги малите пластични полици за дома сега - компактен и практичен мултифункционален предмет!


Телефон за нарача: 078-255-255 // 078-470-470Карактеристики на производот:

материјал: пластика


Димензи:

Корпа - 14cm x 10cm x 36cm

Сталажа - Висина ( 23cm )  /   Ширина ( 18cm ) Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.