Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )

ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )
ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )
ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )
ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )
ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )
  • Количина: На залиха
  • Модел: 2408/5
Продадени: 10
Прегледи: 12801
650ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

ТАБУРЕТКА / ДЕТСКА ( 43x30x32 )

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА