Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )

Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )
Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )
Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )
Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )
Женски домашни папучи ( 2 броја за 390 денари )
  • Количина: На залиха
  • Модел: Dp/1
Продадени: 113
Прегледи: 40241
390ден.

Достапни опции

Цената е со вклучен ДДВ 18%

                                                                                        НАПОМЕНА:                                                                             
Сакаме да Ве известиме дека моделите на домашни папучи се со стандардна големина од 36 до 40 број.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА