Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Појас - Copper Fit Back Pro 1584

Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
Појас - Copper Fit Back Pro 1584
  • Количина: На залиха
  • Модел: 1584
Продадени: 13
Прегледи: 17861
500ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Појас за половини Copper fit Back Pro


Со својата технологија ви овозможува многу посигурно да се движите. Може да го користите под секоја облека како што се кошули и фустани или пак спортска облека.

Може да го носите додека сте на работа додека одмарате во вашиот дом или пак додека тренирате нешто. Прилагодливите ленти ќе ви овозможат да го наместите појасот како најмногу вас ви одговара. Изработен е од лесни материјали кои содржат бакар внатре со тоа што ви ја абсорбира потта и секакви мириси. Со овој појас ќе можете да се почувствувате многу подобро бидејќи моќта е во бакарниот дел кој го содржи овој специјално дизајниран појас. Болките ќе престанат веднаш и ќе се почувствувате како нови.


Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.