Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Dexe Hair Building Fiber

Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Популарно -32 %
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
Dexe Hair Building Fiber
  • Количина: На залиха
  • Модел: DeXe
Продадени: 1278
Прегледи: 152311
400ден.
590ден.

Достапни опции

Цената е со вклучен ДДВ 18%
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен изглед на косата за само неколку секунди.
Тајната е во  Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробивмикроскопски влакна, кои се обоени со природна боја а се изработени од чист кератин и протеин, исто како што и нашата природна коса има.
 
Кога се проретчува косата, со помош на овој револуционерен производ можете да го пополните вашиот постоечки изглед на косата за да веднаш имате резултат и изглед кој го посакувате.
 
 
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив влакната за коса ги има во осум различни бои за да одговара на било која боја на косата.
Две или повеќе бои може да се помешаат да ја добиете совршената и точна боја на вашата природна коса.
 
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив 
влакната за коса со користење на најновата технологија придонесува за вашата природна коса и овие неверојатни влакна да се соединат и да го добиете изгледот на густа коса. Се што треба да направите е да го протресите шишенцето над сите области каде што имате проретчена коса и ќе ја видите разликата за само неколку секунди. Погоден е за користење и за мажи и жени независно од возраста.
 


Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.