Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Влошки Gel Active

Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Популарно
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
Влошки Gel Active
  • Количина: На залиха
  • Модел: 1594
Продадени: 1262
Прегледи: 184251
299ден.

Достапни опции

Цената е со вклучен ДДВ 18%

Активни влошки за работа и секојдневно носење

 

Секојдневни влошки Gel Active
Стелки на шол за работа и всеки ден
Шол гел актив влошки за работа. Цел ден сте на нозе? Или пак поминувате километри дневно пешки? Сигурни сме дека на крајот на денот сонувате да се собуете, да си ги ставите нозете во топла вода и неколку перници под нив за да ги одморите.

Ви го предложуваме нашето решение. Секојдневните влошки ви ја даваат таа комфорност додека се движите цел ден, додека сте на работа или пак додека тренирате. Нивната внатрешност се состои од гел кој ги омекнува нозете и го намалува притисокот во стапалото. Може да ги ставате во секаков вид на обувки и да се чувствувате удобно во нив без последици од болки во нозете, стапалата па дури и р
'бетот.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

  • Од 5-9кг. 130ден.
  • Од 10-15кг. 150ден.
  • Од 16-20кг. 170ден.
  • Од 21-25кг. 190ден.
  • Од 26-30кг. 210ден.
  • Од 31-35кг. 230ден.
  • Од 36-40кг. 250ден.
  • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА