Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Маица за слабеење

Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Популарно -54 %
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
Маица за слабеење
 • Количина: На залиха
 • Бренд: Runners
 • Модел: 103
Продадени: 1279
Прегледи: 133661
299ден.
650ден.

Достапни опции

Цената е со вклучен ДДВ 18%

Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од квалитетен материјал кој му дава комфорност на телото а притоа губите масти од вашето тело потејќи се бидејќи маицата е изработена токму од таков материјал кој ви овозможува да ги изгубите вишокот масти од вашето тело.

Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.