Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса

Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
-35 %
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
Simply Straight – Четка за обликување и измазнување на коса
 • Количина: На залиха
 • Модел: 1491
Продадени: 17
Прегледи: 31381
549ден.
850ден.
Цената е со вклучен ДДВ 18%

Четката за обликување Simply Straight може да се користи на сите типови коса со различна должина, за исправување на витканата коса и измазнување со само едно четкање.

Сега вашата коса ќе изгледа како штотуку да сте излегле од салон за убавина - и тоа за само неколку минути. Со четката за обликување Simply Straight вашата коса ќе изгледа мазно и сјајно цел ден. Исправувањето и обликувањето на вашата коса е исто лесно како и чешлањето.


Знаеме дека откако ќе ја пробате нема да сакате да одите никаде без неа. Четката Simply Straight е компактна и вие ќе може да ја носите секаде со вас. Има безбедносни карактеристики и ЛЦД екран кој ја покажува температурата и автоматски ќе се исклучи доколку 60 минути не се користи. Четката Simply Straight се загрева до 230°C. • 3D керамички иглички
 • ротирачки кабел кој е долг 1,8 m
 • ЛЦС екран кој ја покажува температурата
 • Копчиња за контрола на температурата - 3 нивоа
 • on/off копче - за вклучување и исклучување
 • AC 220-240 V, 50/60 Hz, 50W


Трошокот а испорака на производите не е вклучен во цената и истиот се пресметува дополнително од страна на поштенсксиот сервис со кој имаме склучено договор, зависно од адресата на испорака и тежината.

За нарачки до 5кг кои се доставуваат во градско населено место цената на испорака изнесува 100ден.
За нарачки кои се доставуваат во  селски населени места до 5км од град трошокот за испорака на истите е 150ден.

Доставата за нарачки до 5кг. со износ над 1500ден. е бесплатна.

Бесплатната достава не важи за производи со тежини над 5кг. и за истите се пресметува дополнително според следниот ценовник:

 • Од 5-9кг. 130ден.
 • Од 10-15кг. 150ден.
 • Од 16-20кг. 170ден.
 • Од 21-25кг. 190ден.
 • Од 26-30кг. 210ден.
 • Од 31-35кг. 230ден.
 • Од 36-40кг. 250ден.
 • Од 41-50кг. 270ден.
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА