Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Спортска опрема


Модел: 523
Кацигата за велосипед е со една универзална големина, но на самата кацига има поставено *регултаро за зголемување или намалување на обемот.     Код: 523..
950ден.
Бренд: Runners Модел: 222
Тежина: 14кг Големина: 26"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
11,500ден.
Бренд: Runners Модел: 223
Тежина: 15кг Големина: 27,5"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
13,500ден.
Бренд: Runners Модел: 224
Тежина: 16кг Големина: 29"Матријал: Метал21 Брзини ( shimano )..
14,500ден.
Модел: 2734
Карактеристики:Водоотпорен аларм кој можете да го користите на секакви условиНеверојатно гласен и помага да го заштитите вашиот велосипед, деловен простор, канцеларија или дом од несакани упади и кражбиБезжичен вибрирачки аларм со инфра ред технологијаЕфективен на растојание до 10метриВо случај на к..
600ден. 1,050ден.
Модел: 2387
Мери ПритисокМерач на отчукувања на срцетоМерач на чекориМерач на калорииМерач на квалитет на сон и трајење на вашиот сонАлармBluetooth поврзувањеКомпатибилност- Andorid и IOSUSB полначИзвестивање за позиви и поракиЕкран на допир90mah БатеријаТежина 3.8g..
300ден. 990ден.
Бренд: Runners Модел: 345
Сет од ДВА обрача за кош  2/1Цена: 4.000 денари. ..
4,600ден.
Прикажани 1 до 15 од 200 (14 страни)