Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Мидери


Модел: 1845
- Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони, која се користи во Julie France Body Shapers. - Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за..
700ден. 1,250ден.
Модел: 1760
Со ПОЈАСОТ - Cellulite Waist можете да изггледате повитки!Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови.Едноставно облечете мидерот со што веднаш ќе ја поправите вашата линија.Овој фантастичен производ е внимателно дизајниран за да ви овозможи подобрување на изгледот токму..
490ден.
Модел: 102
Како до идеална линија без дијети,вежбање и гладување? Тоа можете да го постигнете со PRESENT SILHOUETTE мидерот! Да така е,можете да изгледате цврсто и затегнато со помош на овој мидер за тело. Овој мидер ја обликува и зацврстува вашата фигура од под градите до колената а притоа..
399ден. 799ден.
Модел: 97
Ви го претставуваме мидерот Slim Body овој мидер е најсовршениот досега! Ако досега не сте го пробале,ќе треба тоа да го направите што побрзо!Совршен модел кој прави да изгледате витки и привлечни. Мидерот е изработен од квалитетен материјал кој е совршено удобен и ке изгледате со 10кг..
650ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)