Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Маици за слабеење


Модел: 1857
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви ја претставуваме новата маичка за слабеење која е изработена од NEOTEX.Дизајнирана со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашет..
900ден.
Модел: SE0524312
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви го претставуваме новиот комплет за слабеење Sliming Clothes кој е изработен од NEOTEX.Комплетот е изработен со Neotex технологијата која ја зголемува ..
1,450ден.
Модел: 1576
Овој корсет служи за да ја оформи вашата половина и да ги сокрие вишокот масни наслаги се со цел вашата облека да изгледа прекрасно на вас. Воедно го затегнува половинскиот дел и го држи телото исправено, а вас ве прави да се чувствувате прекрасно и полни со самодоверба.Дополнително самиот појас дел..
650ден.
Маица за слабеење Маица за слабеење
Популарно -54 %
Бренд: Runners Модел: 103
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од квалитетен материјал кој му дава комфорност на телото а притоа губите масти од вашето тело потејќи се бидејќи маицата е изработена токму о..
299ден. 650ден.
Модел: 1081
Маичката е изработена од мрежест материјал низ кој полесно циркулира воздухот. Има џеб за мобилен, MP3 плеер, клучеви и други работи кои ви се потребни. Направена со Neotex технологијата со цел зголемување на температурата, за намалување на масните наслаги на абдоменалниот дел. ..
600ден.
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)