Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Појаси


Модел: 2990
Појас за врат кој ќе ви помогне во намалувањето на болките и подобрување на циркулацијата во пределот на вратот.Благодарение на специјалната ткаенина која создава топлина при допир со кожата ќе ја поттикне циркулацијата во мускулите во пределот на вратот и со тоа ќе ги опушти и ќе ги намали болките...
199ден.
Модел: 2993
Создадете здрава навика за правилно држење на телото и превенирајте ги болките и деформациите во вратот, рамената и половината.Појас за грб со вибрирачка функција кој ќе ви помогне да го држите телото исправено додека седите или стоите, и ќе ви испраќа вибрирачки сигнал секој пат кога ќе се навалите..
450ден.
Модел: 109
Појасот за слабеење ќе Ви помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околу стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облека. Кога навистина сакате да ослабеете и истовремено и да работите еве Ви шанса таа желба да си ја исполните.        --- Димензии ..
400ден.
Модел: 504
Револуционерен појас кој ги топи масните наслаги со неверојатна брзина и без никаков напор. Слабејте и потете се како да сте во сауна и намалете го обемот на половината без притоа да имате посебен напор.                 --- Димензии --- -Ширина:..
550ден.
ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ 2 броја за 399 денари ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ 2 броја за 399 денари
Популарно
Бренд: Runners Модел: 101
Со овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува да го носат за време на вежбање луѓе кои сакат да ги стопат масните н..
399ден.
Бренд: Runners Модел: 151
     --- Димензии --- -Ширина: 20cm -Должина: 100cmСо овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува д..
450ден.
Прикажани 1 до 7 од 7 (1 страни)