Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Појаси


Модел: 109
Појасот за слабеење ќе Ви помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околу стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облека. Кога навистина сакате да ослабеете и истовремено и да работите еве Ви шанса таа желба да си ја исполните.        --- Димензии ..
400ден.
Модел: 504
Револуционерен појас кој ги топи масните наслаги со неверојатна брзина и без никаков напор. Слабејте и потете се како да сте во сауна и намалете го обемот на половината без притоа да имате посебен напор.                 --- Димензии --- -Ширина:..
550ден.
Бренд: Runners Модел: 101
Со овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува да го носат за време на вежбање луѓе кои сакат да ги стопат масните н..
399ден.
Бренд: Runners Модел: 151
     --- Димензии --- -Ширина: 20cm -Должина: 100cmСо овој појас за половини можете не само да ги стегнете вашите половини додека вежбате туку исто така можете да ослабите многу килограми на абдоменот и да ги стопите вашите вишок маснотии од тој предел затоа се препорачува д..
450ден.
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА