Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Слабеење

  

Модел: 109
Појасот за слабеење ќе Ви помогне да ја обликувате половината и да редуцирате масните наслаги околу стомакот. Лесен е за носење и неприметлив под облека. Кога навистина сакате да ослабеете и истовремено и да работите еве Ви шанса таа желба да си ја исполните.        --- Димензии ..
400ден.
Модел: 2194
Сетот содржи: 2 стимулатори силиконски за рака                             1 стимулатор за стомачни мускули..
550ден. 1,500ден.
Модел: 2701
Мидер за нозе и половина кој го обликува вашето тело и го дополнува вашиот изглед и фигура.Со додатоци на колковите за убаво оформен задник каков што отсекогаш посакувате.Боја: КремГолемини: S-M, L-XL, XXL-3XL..
600ден.
Модел: 1502
Гаќички за обликување на задникот со кои ќе изгледате онака како што одамна посакувате.Материјал: еластинГолемини: S-3XL..
590ден.
Модел: 1845
- Висококвалитетниот дишечки микрофибер со златно светкава површина, е направен со уникатната технологија на безшевни зони, која се користи во Julie France Body Shapers. - Редовната колекција е дизајнирана да лежи на женската природна мускулна структура со различни нивоа на цврста компресија за..
700ден. 1,250ден.
Модел: 1858
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви ја претставуваме новата маичка за слабеење која е изработена од NEOTEX.Дизајнирана со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашет..
900ден.
Модел: 1857
Имате вишок килограми? Имате проблеми со вашата облека? Сакате да имате стомачни?Ние ке ви помогнеме имаме решение за тоа.Ви ја претставуваме новата маичка за слабеење која е изработена од NEOTEX.Дизајнирана со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашет..
900ден.
Прикажани 1 до 15 од 26 (2 страни)