Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Стегачи


Модел: 1818
Ослободете се од болката во грбот и почувствувајте ја слободатаАко сте еден од оние кои страдаат од ужасни болки и напнатост во половината, тогаш бидете сигурни дека Be Active – револуционерниот, патентиран појас со систем за  акупресура ќе ви помогне да ги намалите болките во:половинатазаднико..
550ден.
Модел: ST-5604
Појас за половини WAIST SUPPORT Со овој специјално дизајниран појас за половини вашите болки во половините, зглобовите и нозете веднаш ќе исчезнат. Истиот е изработен од многу квалитетни материјали кои се многу еластични и кои можат да се прилагодат на сечија кожа. Појасот имате можност да го носит..
550ден.
Прикажани 1 до 15 од 52 (4 страни)