Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Масажери


Модел: e-012
Сетот соджи две силиконски лепенки за масажа.Voltage - Alkaine 1.5V   AAA x 2EA    Frequency 1-200HzГолемина:90mm X 90mm..
850ден.
Модел: 2700
MODEL: AR77Rated power: 5WRated voltage: 5VCharging time: 2 hoursLithium battery: 3.7V..
790ден. 1,500ден.
Модел: 2667
Карактеристики:* LCD дисплеј со широк екран.* Преносен, и  лесен за употреба.* Корисно за физичко здравјеОпис:Тип на предмет: Електричен масажерБоја: белаГолемина: 15x10x5cmВлез: 110-240VИзлез: DC 3VОценето време: 30 минутиКористете:1. Вметнете го приклучокот на кабелот на електродата во уредот..
800ден. 2,200ден.
Модел: 2364
Карактеристики на производот:Прецизна масажа со кружни движења: Практичен и флексибилен масажер кој нежно ги опушта мускулите и за краток временски период прави да се чувствувате убаво во сопственото тело.Масажните топки кружно ротираат и придонесуваат за смирување на болките и секојдневната напнато..
1,200ден. 1,750ден.
Модел: tonicfic
Уживајте во масажата, тонирајте го телото и намалете ги килограмитеДали сакате да го намалите вишокот килограми и да го тонирате телото без постојаниот напор кој го вложувате додека вежбате? Сега може да го постигнете тоа - заедно со дополнителната придобивка од неверојатната масажа која дополнителн..
2,990ден.
Модел: 1513
Мултинаменски рачен масажер – Body SlimmerОдличен за релаксација, го намалува целулитот, го подобрува крвотокот а воедно ги зајакнува Нозете, Рацете, Колковите, Абдоменот, Задникот, Бедрата…Зошто да трошите од буџетот за скапи не-ефикасни препарати и третмани, кога со рачниот масажер сигурно ќе..
650ден.
Масажер Relax & Tone Масажер Relax & Tone
Популарно -66 %
Модел: 993
Одлична можност за релаксација во домашни услови после напорниот работен ден, а воедно и за одржување на витка линија и затегната кожа. ФУНKЦИЈАRelax & Tone може да се употреби за масирање на потколениците, линијата на половината, колковите, вратот, рамената и главата. Со него не само што с..
490ден. 1,450ден.
Бренд: Runners Модел: 507
Масажерот можете да го користите за вашите рамења, врат, раце, нозе, задник или каде што сакате да бидете опуштени или каде што имате болки. Вашите болки веднаш ќе исчезнат со тоа што ќе се масирате со овој специјален масажер кој има над 30 функции на него.Во секој момент можете да ги менете фун..
1,600ден.
Бренд: Runners Модел: 506
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање.Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата.Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира ва..
1,100ден.
Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)