Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Нокти и алати за нокти


Модел: 2671
Sun Light Big Space Two Hand Lamp: Овој нов 5+ производ е дизајниран со поголем простор за двете раце или нозе во исто време, за да не се грижите за страничните страни или оштетување на лакот. 50.000 часа временски период на работа : 4 тајмери со 10, 30, 60  и 90 секунди, со низок режим на..
950ден. 1,500ден.
Модел: 2692
Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на  нокти, не можете да направите без специјална UV лампа за нокти. UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и за во професионални козметички салони. Опремено е со 15 LED диоди.&nb..
590ден. 690ден.
Модел: bn-01
Откријте ја природната убавина на ноктите со Ped Egg Bare Nails, најновиот уред за полирање со кој ќе добиете резултати како да сте биле во салон за нокти.Вашите Нокти се природно убави. Доколку ги третирате како што треба тогаш навистина можа да блеснат. Тогаш зошто да трошите толку многу пари за д..
390ден. 600ден.
Модел: N3241
Ако сакате да играте со разни дизајни на нокти и уживате во цртањето и експериментирањето тогаш Hot Design се за вас!2 во 1 четка и молив за нокти со по 2 бои на едно пенкало.Само свртете ја предната страна за да користите четкичка или молив, натиснете и почнете со цртањето.Изберете меѓу двете ..
250ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)