Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Уреди за коса


Модел: 2885
Температура: 130-200 степениModel No:RD380 Rated Voltage:AC110-240V Tated Frequency:50Hz-60Hz Rated Power:45W..
890ден.
Модел: 2870
       ----  Димензии ----   Должина на пегла за коса: 17см    Должина на керамичка плочка за пеглање: 7см   Ширина на керамичка плочка: 2см  Voltage: 110V-220V       Frenquency: 50/60Hz   Power:..
250ден. 490ден.
Dexe Hair Building Fiber Dexe Hair Building Fiber
Популарно -32 %
Модел: DeXe
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен изглед на косата за само неколку секунди. Тајната е во  Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробивмикроскопски влакна, кои се обоени со природна боја а се изработени од чист кератин и проте..
400ден. 590ден.
Модел: 1766
Тајната на Hot Buns е во нејзината иновативна комбинација на лесна мрежа и ткаенина што ја зафаќа косата нежно, но цврсто,што ги прави лесно да се тркалаат во косата и да ја задржат на место. Откако ќе ги прицврстите, тие ќе останат на место без оглед на тоа колку сте активни во текот на вашиот ден!..
299ден.
Модел: 1491
Четката за обликување Simply Straight може да се користи на сите типови коса со различна должина, за исправување на витканата коса и измазнување со само едно четкање.Сега вашата коса ќе изгледа како штотуку да сте излегле од салон за убавина - и тоа за само неколку минути. Со четката за обликување S..
549ден. 850ден.
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)