Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Убавина и здравје


Модел: gw-100
Опсег на мерење: 32C-42.9CОбсег на мерење од 1cm до 5cmМожност за мерење на собна температура од 16C до 35CМожност за мерење на ( лица ) и ( објекти ). ..
2,000ден.
Модел: 2885
Температура: 130-200 степениModel No:RD380 Rated Voltage:AC110-240V Tated Frequency:50Hz-60Hz Rated Power:45W..
890ден.
Модел: 2710
Потонете во сон секоја ноќ со помош на ова перница!Оваа анатомска мемори перница е направена за секој кој сака перници со класичен облик и истовремено бара перница која се прилагодува на формата на вратот и главата.Анатомска мемори перницата е изработена од високо квалитетна мемори пена.Големина:- Д..
1,200ден.
Модел: 1302
Дигитална телесна вага за мерење за секојдневно да ја следите вашата телесна тежина.Со дигитален дисплеј кој ја покажува тежинатаМинимална тежина: 100г.Капацитет на тежина до 180кг..
700ден.
Модел: 2870
       ----  Димензии ----   Должина на пегла за коса: 17см    Должина на керамичка плочка за пеглање: 7см   Ширина на керамичка плочка: 2см  Voltage: 110V-220V       Frenquency: 50/60Hz   Power:..
250ден. 490ден.
Модел: 2860
Додатоци: -Кабел за полнење -Четка за чистење- Улје за подмачкување- Можност за шишање должина од 3мм, 6мм, 9мм..
350ден.
Модел: 2859
Капацитет до 380mlMotor Model DC3.7vmotor Rotation <22000RPM                    load < 15000 RPMWorking current 10-12A..
690ден.
Модел: 2825
Вратете ја убавината на црна коса и ослободете се од белите влакна со помош на TUFF black hair shampoo.Револуционерен шампон кој за само 5 минути ја бојадисува вашата коса во црна нијанса и трае дури до 4 недели.Во пакет добивате:10 пакуввања од по 25мл шампонРакавици за миењеНАПОМЕНА:Да се избегнув..
390ден. 700ден.
Модел: 1776-bn-01
Турпија за меки пети:Карактеристики:Брзо,нежно и ефективно! Пробајте го SKOOTHER SKIN кој ке ви помогне вашата кожа да изгледа мека,помлада и поздрава.-Безбедно,безболно,делотворно-Ви пружи нежено и пријатно чувство-Оштетената и груба кожа ви ја прави здрава,мека и привлечна-Се прилагодува на нерамн..
490ден. 640ден.
Модел: 2789
Отстранете ги и обликувајте ги и најситните влакненца на најнедостапните места со помош на Flawlbss женскиот тример за лице и тело.Одличен мал и практичен уред на батерии со кој ќе можете да изгледате уредно секаде и секогаш.Моќно сечило кое ги крати влакненцата со едно поминувањеСо вградена ле..
399ден. 600ден.
Прикажани 1 до 15 од 131 (9 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА