Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Екстракт од полжав


Модел: 235
ОПИСKрем за лице против стареење. Зацврстувачко и антивирусно, за зрела кожа. Со секреција од полжав, 100% органско маслиново масло и екстракт од мастика. Овој крем за лице длабоко ја негува кожата и ја стимулира синтезата на колаген и еластин и ја зголемува еластичноста на кожата. Комбинацијата на ..
1,896ден.
Модел: 234
ОПИСКрем за лице за навлажнување и регенерација, за сите типови кожа. Со секреција од полжав, 100% органско маслиново масло и екстракт од овес. Крем за лице со интензивно навлажнувачко и регенеративно дејство и заштита од сино електромагнетно зрачење емитирано од компјутери, мобилни телефони и други..
1,641ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)