Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Млеко од магаре


Модел: 201
ОПИССерум за лице со специјализирана формула и свиленкасто чувство. Содржи млеко од магаре богато со витамини и протеини кои ја храни, навлажнуваат и ја обновуваат кожата оставајќи ја здрава и зрачна, како и олигопептиди кои ги изедначуваат фините линии и брчките.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕС..
1,604ден.
Модел: 200
ОПИССапун базиран на маслиново масло и млеко од магаре, кој ја навлажнува, омекнува и штити кожата од сувост и иритации.Количина: 100гр ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
401ден.
Модел: 218
ОПИСМаска за лице со млеко од магаре кое ја храни, регенерира и ревитализира кожата.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
693ден.
Модел: 196
ОПИСЛосион за тело со интензивно навлажнувачко и хранливо дејство.Богата е со млеко од магаре, специјално произведено така што ги одржува сите свои вредни состојки со цел да и помогне на кожата да ја врати својата еластичност и сјајност.Биоактивните протеини и комплексот Витамин Б го стимулираат чув..
1,094ден.
Модел: 197
ОПИСВитамини и протеини од млеко од магаре, во комбинација со екстракти од растенија, обезбедуваат затегнување, бледеење на темните кругови околу очите и намалување на брчките.Употреба: Нанесете мала количина наутро и навечер на пределот околу очите.Количина: 30мл ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
1,386ден.
Модел: 198
Крем за лице за секојдневна употреба со навлажнувачки и зацврстувачки активни состојки идеални за чувствителна кожа. Збогатено со магарешко млеко високо концентрирано со витамини А, Б1, Б2, Д & Е кои предизвикуваат производство на еластин и спречуваат формирање на брчки, како и калциум, маг..
1,604ден.
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)