Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Пакет за подарок


Модел: 189
ОПИССетот содржи:- ЛОСИОН ЗА ТЕЛО со богати навлажнувачки и хранливи својства што овозможува флексибилна и здрава кожа постепено отстранувајќи ги знаците на предвремено стареење. Со алое екстракт, состовна масла и провитамин б5 навлажнете ја и зајакнете ја еластичноста на кожата.- ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ шт..
1,313ден.
Модел: 191
ОПИССетот содржи- Крем за раце за длабоко навлажнување на сувата и испукана кожа со состојки на заштита од слободните радикали и предвремено стареење на кожата.- Путер од Алое, богат крем за тело што ја ослободува сувата и чувствителна кожа од сувоста и иритациите.- Сапун од маслиново масло, растите..
1,094ден.
Модел: 188
ОПИССетот содржи- Балсам за после бричење,  со антиинфламаторно и смирувачко дејство кое овозможува итно ослободување од иритација и црвенило предизвикано од бричење, ја враќа кожата од микролезии и ја одржува кожата здрава и хидрирана.- Гел за туширање и шампон, освежувачки гел за туширање и ш..
1,094ден.
Модел: 186
ОПИССетот содржи- 24-ЧАСОВЕН КРЕМ со екстракт од калинка, витамин Е, навлажнувачки фактори и сончани филтри кои ја хранат и навлажнуваат кожата, штитат од оксидирачко дејство на слободните радикали и го спречуваат предвременото стареење. Веднаш се апсорбира и е идеална основа за шминка.- КРЕМ ЗА ОКО..
1,896ден.
Модел: 187
ОПИССетот содржи- 24-часовен крем со екстракт од калинка, витамин Е, навлажнувачки фактори и сончани филтри кои ја хранат и навлажнуваат кожата, штитат од оксидирачко дејство на слободните радикали и го спречуваат предвременото стареење. Веднаш се апсорбира и е идеална основа за шминка.- Потхранувач..
1,051ден.
Модел: 195
ОПИССетот содржи:- Нежен шампон со природни екстракти кои го навлажнуваат скалпот и ја прават косата силна, сјајна и полесна за чешлање. Екстракт на LAUREL, органско маслиново масло и Алое Вера Екстракт, богат со витамини и полифеноли кои ја хранат и ја зајакнуваат косата.- Кондиционер за коса со фо..
729ден.
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)