Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Маски


Модел: 218
ОПИССо млеко од магаре кое ја храни, регенерира и ревитализира кожата.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
693ден.
Модел: 220
ОПИССо матични клетки од арган за зацврстување, регенерација и дејство против брчки.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
693ден.
Модел: 217
ОПИССо брашно од јаглен од бамбусово дрво која ја штити кожата од загадување.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
693ден.
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)