Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Лице


Модел: 105
ОПИССерум против стареење на кожата (Antiageing face and neck serum)Овој серум е богат со специјализирани состојки кои ја враќаат епидермалната густина и еластичност, ја зголемуваат осветленоста, сјајот и бојата на кожата и ја намалуваат грубоста на кожата.УПОТРЕБА: Нанесете секое утро и вечер на ли..
1,021ден.
Модел: 154
ОПИСНавлажнувачки крем за лице што ја штити кожата во текот на ноќта, обезбедувајќи скапоцени хранливи материи со дејство против стареење и анти-брчки. Комбинацијата на специфични пептиди со изофлавони од соја спречува и ја враќа деградацијата на колагенот, ја зајакнува еластичноста на кожата, ја по..
1,094ден.
Модел: 159
ОПИСМлеко за чистење на лицето кое е богато со антиоксидантни состојки и навлажнувачки фактори кои ја отстрануваат нечистотијата. Содржи екстракт од хамамели и лотус кои ја олеснуваат кожата од иритации и црвенило и ја одржуваат кожата свежа и здрава.Количина: 200ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
948ден.
Модел: 120
ОПИСКомплекс од 7 скапоцени природни масла со навлажнувачки, обновувачки и антиоксидантни својства.Употреба:Коса: Нанесете мала количина на врвовите или по целата коса, оставајќи 30 'пред да ја измиете косата.Лице: Нанесете мала количина и масирајте со кружни движења сè додека не се апсорбира целосн..
1,240ден.
Модел: 106
ОПИСКрем за околу очи со активни состојки кои го зајакнуваат дермалното ткиво, ги изедначуваат брчките и ги намалуваат темните кругови.УПОТРЕБА: Нанесете секое утро и вечер на пределот околу очите пред кремот за лице. Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
1,094ден.
Модел: 152
ОПИСНавлажнувачки крем за лице со лесна текстура и специфичен состав богат со протеини и витамини од групата Б кои го балансираат лачењето на себум, го спречуваат чешањето и се ослободуваат од иритации. Тие исто така ги измазнуваат несовршеностите и го подобруваат целокупниот тон на кожата.Употреба:..
1,094ден.
Модел: 153
ОПИСДневен крем со активни состојки кои се борат против двата пигменти одговорни за појава на возрасни дамки (меланин и липофусцин), го спречуваат нивното формирање додека успешно ја намалуваат големината на постојните дамки и ја намалуваат нивната контура. Како резултат на тоа, тонот на кожата е из..
1,531ден.
Модел: 168
ОПИСКонцентриран навлажнувачки крем за лице богат со растителни екстракти и активни состојки кои покриваат несовршености, ги ревитализираат клетките и промовираат обновување на кожата.УПОТРЕБА: Нанесете наутро на чиста кожа по целото лице.Количина: 30ml ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО..
1,094ден.
Модел: 103
ОПИС24-часовен крем со екстракт од калинка, витамин Е, навлажнувачки фактори и сончани филтри кои ја хранат и навлажнуваат кожата, штитат од оксидирачко дејство на слободните радикали и го спречуваат предвременото стареење. Веднаш се апсорбира и е идеална основа за шминка.УПОТРЕБА: Нанесете наутро н..
1,021ден.
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)