Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Фитнес аксесоарис


Модел: 2995
Јога чорапи со нелизгачка основа со кои лесно ќе можете да ги вежбате вашите омилени јога, пилатес или фитнес движења без да се лизгате на подот.Направени од нежен памук и полиестер со зајакната нелизгачка подлога која овозможува стабилност и удобност.Се перат во машина на температура до 40 степениН..
350ден.
Модел: 2974
Вакум држач за нозе кој се лепи на рамен под и со кој ќе можете да ги вежбате вашите стомачни мускули, да правите склекови и уште еден куп комбинации на вежби за целото тело.Лесно се склопува и прилагодува на потребната висина.Максимална висина: приближно 15цмШирина: 27цмДиаметар на гумата за лепење..
550ден.
Модел: 2970
Справа за вежбање на склекови со која ќе ја зголемите ефективноста при вежбање.Благодарение на ротирачката основа можете да правите повеќе позиции на дланките и со тоа да го насочувате отпорот кон оредени групи на мускули.Одлична справа за домашна употреба а воедно практична за чување и не зафаќа пр..
399ден. 650ден.
Модел: 2480
Со движењата на овој диск за обликување на струкот, ќе ги стопи вишокот на маснотии во телото, ќе ги истенчи половината, бутот и колковите за да даде совршен изглед на телото. Кога стоите на таблата, долниот диск останува на место додека горниот диск може слободно да ротира. Ги зајакнува мускулите н..
900ден.
Модел: 2328
Должина: 30 cm Ширина: 5cm Дебелина: 1,5mm              *** Цената е за 1бр ластик..
400ден.
Модел: 2327
Должина: 30 cm Ширина: 5cm Дебелина: 1mm             *** Цената е за 1бр ластик..
350ден.
Модел: GARMIN fēnix® 5S Plus rose gold
Upsize your goals, not your GPS watch Smaller-sized multisport GPS smartwatch with wrist heart rate technology1 and colour TOPO maps featuring Trendline™ popularity routing to help you find and follow the best pathsFit for adventure with bold design that features a large 1.2″ sunlight-r..
52,980ден.
Модел: GARMIN fēnix 6X Pro Sapphire
Show your wrist what you’re made of Push new limits and explore new challenges — while adding mapping, music, intelligent pace planning and more to your workouts with the fēnix 6X selection of premium smartwatches. Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 sensors add insight to your fit..
49,980ден.
Бренд: Runners Модел: 2076
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
2,950ден.
Бренд: Runners Модел: 1939
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
2,150ден.
Бренд: Runners Модел: 1938
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
1,750ден.
Прикажани 1 до 15 од 35 (3 страни)