Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Клешти за раце


Бренд: Runners Fitness Модел: 110
Со оваа клешта за подлактица ке ги оформите вашите мускули на рацете а сепак можете тоа да го правите додека сте слободни, додека гледате телевизија или пак дури и на работното место. Можете да ја ставите во вашата чанта и да не осетите дека ја имате. Комплетот е сет од две клешти во различни б..
150ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)