Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Статични велосипеди


Бренд: Runners Fitness Модел: 16
Овој велосипед ви нуди најголема удобност во вежбањето и најголема трајност бидејќи е изработен од челик, рачките и седиштето можат да се поместат да ви биде поудобно вежбањето и да го постигнете максимумот со него. Секогаш при вежбање треба да бидете хидрирани и овој статичен велосипед ке в..
18,500ден.
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА