Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Справи за стомачни


Бренд: Runners Fitness Модел: 94
Од секогаш сте сонувале за абдоменална дифиниција на Вашето тело а тоа може да го добиете само со Power Streach Roller.Оваа справа помага во дефинирање на мускулите во градите, рамената, грбот и рацете. Така конструирана да може да се чуствувате удобно додека вежбате, а гумените тркала безбедно..
750ден.
Бренд: Runners Fitness Модел: 87
Оваа справа за оформување на стомачните мускули ќе ви помогне да ги оформите и истакнете вашите стомачни мускули.  Се вклопува во сечиј дом и на секое место. Само со неколку минутно вежбање дневно ќе дојдете до максималните резултати кои само овој производ може да ви ги овозможи. Стимулира..
2,000ден.
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)