Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Аминокиселини


Модел: L Carnitine Complex 90 caps
Л – КАРНИТИН КОМПЛЕКС содржи специјална мешавина од Л- карнитин тартрат, хром и витамин Б6. Л-карнитин-от е носител на долг ланец масни киселини, природно произведени во телото и активно учествува во липидниот метаболизам. Витаминот Б6 и хромот го поттикнуваат создавањето на енергија; исто така..
750ден. 890ден.
Модел: Aminomax 6800 160 Caps
АМИНО МАКС 6800 –  се дизајнирани за брзо пополнување на недостатокот на амино киселини по напорен. АМИНО МАКС 6800 е составен од амино киселини и микропептиди добиени од веј протеин концентрат хидроизолат со значителен додаток на чист Л – Глутамин или Таурин, а сите заедно ..
790ден.
Модел: Caffeine with Taurine Complex 90 caps
200 mg Caffeine Anhydrous + 400 mg TaurineПредупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро ..
550ден.
Модел: L Carnitine Complex 90 caps
Л – КАРНИТИН КОМПЛЕКС содржи специјална мешавина од Л- карнитин тартрат, хром и витамин Б6. Л-карнитин-от е носител на долг ланец масни киселини, природно произведени во телото и активно учествува во липидниот метаболизам. Витаминот Б6 и хромот го поттикнуваат создавањето на енергија; исто така..
750ден. 890ден.
Модел: bcaa-300-kk
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  300 g / 30 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
790ден. 890ден.
Модел: bcaa-300-l
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  300 g / 30 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
790ден. 890ден.
Модел: bcaa-300-cc
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  300 g / 30 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
790ден. 890ден.
Модел: bcaa-300-cg
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  300 g / 30 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
790ден. 890ден.
Модел: bcaa-kk
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  600 g / 60 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
1,390ден. 1,790ден.
Модел: bcaa-l
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  600 g / 60 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
1,390ден. 1,790ден.
Модел: bcaa-cc
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  600 g / 60 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
1,390ден. 1,790ден.
Модел: bcaa-c
BCAA High Speedапсорбирачка БЦАА матрицаНето тежина:  600 g / 60 порцииАминокиселиниДодаток во исхранатаВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High..
1,390ден. 1,790ден.
Модел: Glutamine High Speed 250 gr
Лабораториски тестиран, висок квалитет, 100% легален, без допинг, без аспартам, НАССРБрзо апспрбирачка глутаминска матрицаАминокиселини и пептидиСолубилен л-глутамин,содржи засладувачиГлутамин Хај Спид е високо солубилен додаток во исхраната кој содржи лесно дигестивен л-глутамин. Ова е најчестата а..
790ден. 890ден.
Модел: Glutamine High Speed 500 gr
Лабораториски тестиран, висок квалитет, 100% легален, без допинг, без аспартам, НАССРБрзо апспрбирачка глутаминска матрицаАминокиселини и пептидиСолубилен л-глутамин,содржи засладувачиГлутамин Хај Спид е високо солубилен додаток во исхраната кој содржи лесно дигестивен л-глутамин. Ова е најчестата а..
1,350ден. 1,490ден.
Модел: 100% Pure L-Glutamine – 400g
Body Attack 100% Pure L-Glutamic acid is amino acid powder that is free of additives and can be stirred well in mineral drinks and milkshakes.L-Glutamic acid is a semi-essential amino acid. This means that the body cannot meet an increased demand for this amino acid, e.g. sports and diet-related, be..
1,090ден. 1,490ден.
Прикажани 1 до 15 од 56 (4 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА