Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Протеини


Модел: predator-1kg
Predator Protein е високо-квалитетна протеинска формула специјално наменета за поддршка на високо протеинска диета. Оваа протеинска формула е особено погодна за бодибилдери и професионални спортисти на кои им се потребни протеински дополнувања секој ден, затоа што тие се сериозни во врска со нивниот..
1,350ден.
Модел: predator-2-choco
Predator Protein е високо-квалитетна протеинска формула специјално наменета за поддршка на високо протеинска диета. Оваа протеинска формула е особено погодна за бодибилдери и професионални спортисти на кои им се потребни протеински дополнувања секој ден, затоа што тие се сериозни во врска со нивниот..
2,500ден.
Модел: predator-2-vanilla
Predator Protein е високо-квалитетна протеинска формула специјално наменета за поддршка на високо протеинска диета. Оваа протеинска формула е особено погодна за бодибилдери и професионални спортисти на кои им се потребни протеински дополнувања секој ден, затоа што тие се сериозни во врска со нивниот..
2,500ден.
Модел: monster-1-straw
Amix Monster Beef Protein е производ формиран од 90% ензимски хидролизиран Говедски Албумин кој се смета за еден од најквалитетните извори на протеин на пазарот и содржи многу подобар анаболен профил на амино киселини од било кој друг извор на протеини. Ензимската хидролиза значително го скратува вр..
1,550ден.
Модел: monster-beef
Amix Monster Beef Protein е производ формиран од 90% ензимски хидролизиран Говедски Албумин кој се смета за еден од најквалитетните извори на протеин на пазарот и содржи многу подобар анаболен профил на амино киселини од било кој друг извор на протеини. Ензимската хидролиза значително го скратува вр..
1,550ден.
Модел: whey-900-cookies
Чист протеин идеален за добивање и одржување на мускулната масаСостав во доза од 30грПротеини 24.36гр,Јагленихидрати 2,34 од кои шекер 0,54гр,Масти 0.87гр од кои заситени 0,51грДодаток во исхраната/ 600 g – 20 порции / 900 g – 30 порции / 1500 g – 50 порции / 2275 ..
1,190ден. 1,390ден.
Модел: whey-900
Чист протеин идеален за добивање и одржување на мускулната масаСостав во доза од 30грПротеини 24.36гр,Јагленихидрати 2,34 од кои шекер 0,54гр,Масти 0.87гр од кои заситени 0,51грДодаток во исхраната/ 600 g – 20 порции / 900 g – 30 порции / 1500 g – 50 порции / 2275 ..
1,190ден. 1,390ден.
Модел: casein-1800
1800 г  60 порцииКАЗЕИН 100БАВНО ДИГЕСТИВЕН ПРОТЕИН ОД МИЦЕЛАРЕН КАЗЕИН23 г                         3 г            ..
2,790ден. 3,290ден.
Модел: predator4-choco
Predator Protein е високо-квалитетна протеинска формула специјално наменета за поддршка на високо протеинска диета. Оваа протеинска формула е особено погодна за бодибилдери и професионални спортисти на кои им се потребни протеински дополнувања секој ден, затоа што тие се сериозни во врска со нивниот..
4,500ден.
Модел: predator4-vanilla
Predator Protein е високо-квалитетна протеинска формула специјално наменета за поддршка на високо протеинска диета. Оваа протеинска формула е особено погодна за бодибилдери и професионални спортисти на кои им се потребни протеински дополнувања секој ден, затоа што тие се сериозни во врска со нивниот..
4,500ден.
Модел: amix-1600
HydroPure™ Whey Protein e најнепредниот веј протеин кој е произведен. Со хидролизирање на веј протеин изолат протеините се разгрануваат во слободни аминокиселини и помали пептиди, и со тоа овие ултра чисти веј изолати се апсорбираат со неверојатна брзина.Придобивки:-Без полначи-Лабораториски те..
3,500ден.
Модел: uwc-2-choco
Ultra Whey COMPLEX 66 дози             2,0 kg нето тежинаПроизведено во ИталијаДодаток во исхраната со засладувачUltra Whey COMPLEX е додаток во исхраната кој содржи инстантен протеински излат од сурутка, погоден за спортисти..
3,190ден. 4,200ден.
Модел: gold-1500-choco
 Gold Core Line Whey 100Премиум протеински комплекс од сурутка за брзо зголемување на мускулната масаПротеински суплементиДодаток во исхранатаGold Core Line Whey 100. Додаток во исхраната. Со засладувач. Протеински концентрат, изолат и хидролизат од сурутка. Gold Core Line Whey 1..
1,990ден. 2,250ден.
Модел: gold-1500-cookies
 Gold Core Line Whey 100Премиум протеински комплекс од сурутка за брзо зголемување на мускулната масаПротеински суплементиДодаток во исхранатаGold Core Line Whey 100. Додаток во исхраната. Со засладувач. Протеински концентрат, изолат и хидролизат од сурутка. Gold Core Line Whey 1..
1,990ден. 2,250ден.
Модел: amino-345
Dymatize® Super Protein Amino протеин – аминокиселинска формула која содржи комплетен спектрум од сите протеиногени аминокиселини. Овие есенцијални и неесенцијални аминокиселини се градечки блокови на протеинот. Во адиција на нормалниот внес на протеин, идеалната големина на таблетите и леснотијата ..
1,490ден.
Прикажани 1 до 15 од 62 (5 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА