Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Фитнес


Модел: 2480
Со движењата на овој диск за обликување на струкот, ќе ги стопи вишокот на маснотии во телото, ќе ги истенчи половината, бутот и колковите за да даде совршен изглед на телото. Кога стоите на таблата, долниот диск останува на место додека горниот диск може слободно да ротира. Ги зајакнува мускулите н..
900ден.
Модел: 2328
Должина: 30 cm Ширина: 5cm Дебелина: 1,5mm              *** Цената е за 1бр ластик..
400ден.
Модел: 2327
Должина: 30 cm Ширина: 5cm Дебелина: 1mm             *** Цената е за 1бр ластик..
350ден.
Модел: GARMIN fēnix® 5S Plus rose gold
Upsize your goals, not your GPS watch Smaller-sized multisport GPS smartwatch with wrist heart rate technology1 and colour TOPO maps featuring Trendline™ popularity routing to help you find and follow the best pathsFit for adventure with bold design that features a large 1.2″ sunlight-r..
52,980ден.
Модел: GARMIN fēnix 6X Pro Sapphire
Show your wrist what you’re made of Push new limits and explore new challenges — while adding mapping, music, intelligent pace planning and more to your workouts with the fēnix 6X selection of premium smartwatches. Wrist-based heart rate1 and Pulse Ox2 sensors add insight to your fit..
49,980ден.
Модел: 2622
- Динамичко отчукување на срцето- Крвен притисок- Педометар (3Д сензор)- Мерење на калории- Мерење на растојанието- Bluetooth поврзување- Потсетник за повик (вибрации)- Подигнете ја раката за да го осветлите екранот- Информации за: (СМС, WeChat, операција за податоци, Фејсбук, Твитер, WhatsAPP, итн...
300ден. 750ден.
Бренд: Runners Модел: 2076
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
2,950ден.
Бренд: Runners Модел: 1939
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
2,150ден.
Бренд: Runners Модел: 1938
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
1,750ден.
Бренд: Runners Модел: 1937
Кога тренингот со традиционалните тежини станува монотон и без голема мотивација, потребно е да се воведе нешто ново, нешто различно, уште попродуктивно. Користете ја медицинска топка, која како различен облик на тегови во фитнесот нуди  повеќе ..
1,450ден.
Прикажани 1 до 15 од 59 (4 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА