Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Алати


Модел: 2983
Висечки организер за средства за чистење кој можете да го поставите во вашата кујна во ормарот под мијалникот и да ги организирате сите средства за чистење и одржување на хигиената да ви бидат секогаш на дофат без да зафаќаат простор.Одличен за:Средства за чистењеАлатКунски приборИграчкиСитни предме..
399ден.
Модел: 2776
Сетот содржи:1 кутија1 долга рачка1 x 8mm 1 x 10mm 1 x 11mm 1 x 12mm 1 x 13mm 1 x 14mm 1 x 17mm 1 x 21mm 1 x 24mm ..
449ден. 900ден.
Модел: 2774
Мултифункционална алатка за итни поправки и ситуации со која ќе можете да поправите, завртите или исечете кога ќе ви биде потребно, па дури и да заковате.Алатката содржи повеќе додатоци кои можете да ги отворите и искористите зависно од потребите.Одлична за планинарење, за активности во природа, но ..
649ден. 990ден.
Модел: 2756
Практичен сет кој ќе ви се најде во домот за поправка на сите елементи.Сетот содржи:1/4' DR. Bits Ratchet Driver THREE-WAY Ratchet DriverDURABLE CASE 7 Socket : 3/16', 1/4', 5/16', 11/32', 3/8', 7/16', 1/2' 7Socket : 6mm, 7mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm1 Extension Bar1-3 Reversible Ratchet Driver1 Bit Ad..
299ден.
Модел: Отсекувач на канали 1700w - 125mm wsm1009
СпецификацииНапон                                230-240V, 50HzМоќност                                          1.7..
9,999ден.
Модел: Отсекувач на канали 1600w - 150mm wsm1008
СпецификацииНапон                                230-240V, 50HzМоќност                                          1.6..
13,999ден.
Апарат за заварување 40 - 100a wem1042 Апарат за заварување 40 - 100a wem1042
2-3 Дена
Модел: Апарат за заварување 40 - 100a wem1042
СпецификацииНапон                                        230V, 50HzСтруја за заварување                 40-100AДебелина електрода       ..
0ден.
Модел: Апарат за заварување 55 - 160a wem1035
СпецификацииНапон                                 230/400V, 50HzСтруја за заварување    400V max/160A                             ..
9,999ден.
Модел: Количка за терет max. 225kg ttm1028
СпецификацииМакс. товар                                       225kgДимензија                  1.130x545x430mmДебелина плоча        &nbs..
2,999ден.
Модел: Стабилен циркулар 1500W - 210MM TSM1035
СпецификацииНапон                                220-240V, 50HzМоќност                                         1.50..
11,999ден.
Модел: Стабилен циркулар 1800w - 250mm tsm1033
СпецификацииНапон                                220-240V, 50HzМоќност                                          1.8..
19,999ден.
Модел: Стабилен циркулар 800w - 200mm tsm1032
СпецификацииНапон                                        230V, 50HzМоќност                                    ..
5,999ден.
Модел: столна дупчалка 350w tdm1026
СпецификацииНапон                                        230V, 50HzМоќност                                    ..
7,799ден.
Модел: Циркулар за сечење плочки 900w - 200mm tcm1011
СпецификацииНапон                                        230V, 50HzМоќност                                    ..
7,999ден.
Модел: Циркулар за сечење плочки 600w - 180mm tcm1010
СпецификацииНапон                                        230V, 50HzМоќност                                    ..
4,999ден.
Прикажани 1 до 15 од 67 (5 страни)