Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Мобилна галантерија


Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско ZQS-8111 Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско ZQS-8111
Ново
Модел: 3169
Пакетот содржиЖичан микрофон со кабел од 3 метриДалечински управувачФМ станициBluetooth конекцијаПоддржува BT 5.0 TF, USB, AUX, FM, MICМоќност 15WВградена батерија од 2400mAUSB-5.5mm кабелПозадинско светло на звучникотДисплејДимензии: 27 х ​​22.5 х 41.7cmДиаметар на звучник: 8 инчи..
2,000ден.
Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско KTS-1081B Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско KTS-1081B
Ново
Модел: 3168
Пакетот содржиЖичан микрофон со кабел од 3 метриДалечински управувачФМ станициBluetooth конекцијаКонектори USB / TF / MIC-6.3mm / AUX 3.5mmМоќност 25WВградена батерија од 2400mAПотенциометар за ниски и високи фрекфенцииUSB-5.5mm кабелПозадинско светло на звучникотДисплејРачка за лесен транспорт од 4..
2,500ден.
Модел: 2984
Wireless универзален далечински управувач со тастатура со кој полесно ќе ги управувате сите паметни уреди во домот.Со контроли за вклучување, звук, канали и далечинско на предната страна и тастатура на задната страна со сите основни команди и компчиња.Компатибилен за сите Android, Windows, Mac OS и ..
700ден.
Модел: 3158
Мини безжична тастатура е се што ви е потребно за да ги контролирате сите паметни уреди во вашиот дом.Во кујна, спална, дневна соба и бања, може да управувате со вашиот лаптоп, таблет, телевизор или гејмерски систем со само една тастартура.Прилучете го само безжичниот usb приемник во уредот кој сака..
490ден.
Модел: 3165
Стилски слушалки кои ќе можете да ги поврзете со вашиот паметен уред преку bluetooth конекција и да уживате во репродукцијата на музика без да растегате кабли насекаде околу вас.Практични и преклопливи, за да може да ги сместите во вашиот ранец, чанта или куфер и да ги понесете секаде...
590ден.
Модел: 2965
Одлични стерео слушалки за оние кои сакаат квалитетен звукМодел: MDR-XB450APДостапни бои: Сина, Бела, Црвена, Црна, Златна..
399ден.
Модел: 2964
Стерео преклопливи слушалки HD-086 за денови на уживање во музиката.Со стерео приклучок кој одговара за Android паметни телефони, лаптоп или таблетПрактични и лесни за транспорт и ги собира во секоја чанта или ранец...
250ден.
Модел: 2920
Телефоните се прекрасни кога работат безбедно...Меѓутоа многу луѓе почнуваат да ги чувствуваат негативните сигнали од активното зрачење на мобилните.Сигнали како зачестени главоболки после разговор на мобилен, намалена физичка енергија и напнатост во текот на денот, недостиг на концентрација и волја..
399ден.
Модел: 2915
Со овој уред секогаш знаете каде е Вашето дете.Со точност до 10 метри за отворени простори смарт часовникот Ви дава информации за локацијата на Вашето дете.ПОВИЦИВашето дете е заштитено од неовластени повици.Часовникот овозможува појдовни и дојдовни повици кон и од претходно дозволени броеви.БЕЗБЕДН..
1,500ден.
Модел: 2887
Вграден иновативен алгоритам за следење на сите Ваши движења, Apai Genie ROBOT CAMERAMAN - Ротирачки држач за телефон 360степени има функција за следење на движењата во реално време, снимање на поместување на предметите и автоматско снимање интересни слики.Снимки на фотографии за следење на лицетоОт..
1,590ден.
Модел: 2880
Уред со кој ќе можете да ги пронајдете најважните работи секогаш кога ви се потребни.Bluetooth локатор кој можете да го закачите на клучевите, чантата, да го ставите во автомобилот, во новчаник или пак да биде привезок на ременот на вашето милениче и преку поврзување со паметен телефон преку Android..
200ден. 600ден.
Модел: 2842
S/N ratio 70dBBattery caoacity: 1200 mAhSupport: Bt, Phone Call, FMCard Slot: Support TF card, USB cardOutput Power 2 5W ..
990ден.
Модел: 2833
Нова подобрена верзија на претходниот модел на микрофон со звучници со ФМ радио приемник.WS-858 Bluetooth безжичен караоке пренослив микрофон со USB KTV Player и Bluetooth звучници.Динамичен микрофон кој продуцира одличен звук, особено практичен за караоке сесии и забави, домашни видеа итн. Одличен ..
490ден. 750ден.
Модел: 1741
Приредете забава за сите со новиот пренослив звучник со Bluetooth.Поставете го каде и да сте, и поврзете го со вашиот паметен телефон или со ФМ станица и уживајте во пријатната атмосфера.Bluetooth: ONAUX: ONFM: ONБатерија: 800mAhЈачина: 10WДимензии: 25.6 х 12 х11.3 см..
750ден. 1,400ден.
Модел: 2621
Слушалките на Redmi AirDots се најновата генерација на слушалки со еден допир. Со исклучителен дизајн кој добро се вклопува во увото. Тие се погодни за спорт, работа и дневни активности. Redmi AirDots доаѓа кај вас со полнач за полнење за да ја одржите батеријата на уредот да работи каде и да сте. С..
890ден. 1,950ден.
Прикажани 1 до 15 од 151 (11 страни)