Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Авто галантерија


4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање 4.3" LCD Монитор со задна паркинг камера за безбедно паркирање
Ново -50 %
Модел: 2793
Карактеристики:Колор мониторГолемина на екран: 4.3 inch 16:9 screen.480 x 272 резолуцијаNTSC/PAL компатибилен2-канален AV видео приклучок за предна или задна камера1 Vp - p 75 видео сигналПреклоплив екран на копчеСе поврзува со напојувањето на автомобилотЗа превенција на несакани незгодиСпецификациј..
1,500ден. 3,000ден.
Модел: 2711
ОписЛесен за употреба за сите автомобили, спортски автомобили и комбињаМожете да го користите и како душек надвор од автомобилотУдобен и мек за да седнете на негоПогоден за патување, кампување, активности на отворено, одмор во автомобил и сл.Лесен за одржувањеСпецификации на производот:Димензии: 135..
1,590ден. 2,600ден.
Модел: 2761
Карактеристики:Напојување 12VFM станициAUX влезMP3 поддршкаСлот за SD Слот за USBМеморија на станициСо далечински управувач..
1,099ден.
Модел: 2724
Врши Автоматско снимање при стартување на автомобилот.Претставува нова високо квалитетна Full HD видео камера со DVR. Оваа камера може да снима со висока FULL HD резолуција на слика (пиксел 1920x1080), користејќи TF картичка. Има компактна големина како и мала п..
450ден. 1,349ден.
Модел: 2681
Димензии- Должина 50см- Ширина 27смИсклучително практичен организатор со џебови и комора за таблет со фолија осетлива на допир, кој со леснотија може да го поставите на задната страна на вашето автомобилско седиште.Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате..
399ден. 600ден.
Модел: 2663
Мобилни телефони, пенкала, шминка, запалки, документи, клучеви, ѓубре ... сите тие се случуваат да се изгубат меѓу седиштата на автомобилот. Ова може да предизвика опасности при возењето. Зошто да ризикувате и да ја доведете во прашање вашата безбедност ако има организатор што ќе ги чува сите работи..
299ден. 399ден.
Модел: 2699
Мини камера – погодна за сите видови спортски активности и сите други потреби како и секоја друга камера.КАРАКТЕРИСТИКИ:– 1080 Full HD резолуција – Ширина и висина 2,2цм – Широкоаголна леќа 140 степени – Детектор за вижење – Ноќно гледање – Слот за мемориска картичка – 360 mAh литиумска батер..
649ден. 900ден.
Модел: 2661
Правосмукалка за автомобил Водечки производител и снабдувач на правосмукалки за автомобили.  Произведена е од страна на професионалци во согласност со меѓународните стандарди за квалитет со користење на високо квалитетни суровини и напредна технологија.  Овој производ е д..
490ден. 800ден.
Прикажани 1 до 15 од 32 (3 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА