Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Авто галантерија


Модел: 3175
Столбче за предупредување и наведување на сообраќај, за поделба на пешачка зона, забрана за влез и  поделба на ленти во сообраќај.Одлично за улици, населби, пешачки и велосипедски патеки, како и за влезови во зграади и деловни објекти.Материјал: Полиуретанска термо пластика (TPU)Висина: 45cmДиа..
349ден.
Модел: 3173
Во секое пакување добивате 2 брисачи од истата големина за цена од 349ден.Достапни големини:17"18"19"20"22"24"..
349ден.
Модел: 3167
Компатибилен за повици без допир преку Bluetooth, вграден микрофон, удобен и безбеден за одговарање на телефонски повици.Карактеристики:Ракување со бучава за време на повик, сузбивање на бучавата од ветер, технологија за двострано повикување.репродукција на музика од мобилен телефон со висок квалите..
550ден.
Модел: 2711
ОписЛесен за употреба за сите автомобили, спортски автомобили и комбињаМожете да го користите и како душек надвор од автомобилотУдобен и мек за да седнете на негоПогоден за патување, кампување, активности на отворено, одмор во автомобил и сл.Лесен за одржувањеСпецификации на производот:Димензии: 135..
1,590ден. 2,600ден.
Модел: 2761
Карактеристики:Напојување 12VFM станициAUX влезMP3 поддршкаСлот за SD Слот за USBМеморија на станициСо далечински управувач..
1,099ден.
Модел: 2724
Врши Автоматско снимање при стартување на автомобилот.Претставува нова високо квалитетна Full HD видео камера со DVR. Оваа камера може да снима со висока FULL HD резолуција на слика (пиксел 1920x1080), користејќи TF картичка. Има компактна големина како и мала п..
450ден. 1,349ден.
Модел: 2681
Димензии- Должина 50см- Ширина 27смИсклучително практичен организатор со џебови и комора за таблет со фолија осетлива на допир, кој со леснотија може да го поставите на задната страна на вашето автомобилско седиште.Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате..
399ден. 600ден.
Модел: 2663
Мобилни телефони, пенкала, шминка, запалки, документи, клучеви, ѓубре ... сите тие се случуваат да се изгубат меѓу седиштата на автомобилот. Ова може да предизвика опасности при возењето. Зошто да ризикувате и да ја доведете во прашање вашата безбедност ако има организатор што ќе ги чува сите работи..
299ден. 399ден.
Прикажани 1 до 15 од 29 (2 страни)