Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Хит Производи


Модел: 3175
Столбче за предупредување и наведување на сообраќај, за поделба на пешачка зона, забрана за влез и  поделба на ленти во сообраќај.Одлично за улици, населби, пешачки и велосипедски патеки, како и за влезови во зграади и деловни објекти.Материјал: Полиуретанска термо пластика (TPU)Висина: 45cmДиа..
349ден.
Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско ZQS-8111 Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско ZQS-8111
Ново
Модел: 3169
Пакетот содржиЖичан микрофон со кабел од 3 метриДалечински управувачФМ станициBluetooth конекцијаПоддржува BT 5.0 TF, USB, AUX, FM, MICМоќност 15WВградена батерија од 2400mAUSB-5.5mm кабелПозадинско светло на звучникотДисплејДимензии: 27 х ​​22.5 х 41.7cmДиаметар на звучник: 8 инчи..
2,000ден.
Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско KTS-1081B Караоке безжичен звучник со микрофон и далечинско KTS-1081B
Ново
Модел: 3168
Пакетот содржиЖичан микрофон со кабел од 3 метриДалечински управувачФМ станициBluetooth конекцијаКонектори USB / TF / MIC-6.3mm / AUX 3.5mmМоќност 25WВградена батерија од 2400mAПотенциометар за ниски и високи фрекфенцииUSB-5.5mm кабелПозадинско светло на звучникотДисплејРачка за лесен транспорт од 4..
2,500ден.
Модел: 2977
Сталажа која ќе ви овозможи да добиете повеќе простор во кујната над микробрановата печка или пак да го организирате вашиот ходник и обувките, облеката или предметите во бањата.Димензии:Висина: 60.5цмДлабочина: 25цмШирина: Прилагодлива од 49,5 до 85цм...
690ден.
Модел: 3159
Рачна мелница за месо и зеленчук со додатоци за правење колбаси која ќе ви помогне да ги реализирате вашите рецепти и да приготвите вкусни сезонски јадења.Во пакет добивате:Мелница за мелење2 ножа1 додаток за правење колбаси..
790ден.
Модел: 2979
Прекрасна мала и практична алатка која вреди да ја има секој оној кој ужива во готвењето.Уред кој работи на батерии и се полни со USB кабел, и со кој лесно и брзо ќе го исецкате лукот, кромидот, магдоносот и останатите зачини без да правите неред и без да оставаат непријатна миризба на вашите раце.И..
690ден.
Модел: 2991
Ролер за белење со резервоар и пумпа со која ќе можете да го наполните ролерот со боја и да ги избелите ѕидовите без ниту една капка боја на подот.Со контролна рачка која ви овозможува да дозирате онолку боја колку што е потребно за лесно и перфектно боење на ѕидот...
1,150ден.
Модел: 2993
Создадете здрава навика за правилно држење на телото и превенирајте ги болките и деформациите во вратот, рамената и половината.Појас за грб со вибрирачка функција кој ќе ви помогне да го држите телото исправено додека седите или стоите, и ќе ви испраќа вибрирачки сигнал секој пат кога ќе се навалите..
450ден.
Модел: 3172
Sweep drag е алатка која ќе замени неколку алатки во вашиот дом.Благодарение на тројнотно ротирачко движење на ресичките ја собира сета прашина, нечистотија и отпад за потоа лесно да ја исфрлите во канта за ѓубре.Со резервар за отпад и ротирачка рачка  која се врти за 360 степени и прилагодува ..
399ден.
Модел: 3171
Најинтересната играчка која ќе го задржи вниманието на вашето дете.Само допрете ја на обележаните места и таа ќе зборува, или повторува по вас.Работи на 3х ААА батерии..
399ден.
Модел: 2986
Сталажа со која ќе можете лесно да ги поместувате и транспортирате вашите големи уреди како машина за перење, фрижидер, машина за сушење алишта.Метална конструкција со пластична основа за да не дојде до оштетување на уредите и 4 тркалца распоредени на ќошињата за лесно движењеВисина: 10цмМаксимална ..
790ден.
Модел: 2981
Во пакет добивате:- уред за чистење на батерии- 3 четки наставци со различна големина- шишенце со прскалка за универзално средство за чистењеУредот работи на ААА батерии ( не се вклучени во сетот)..
450ден.
Модел: 2987
Практичен организер за вашата кујна со кој ќе можете да ги имате на дофат и лесно да ги користите кујнската хартија, најлонската фолија за вакумирање и металната фолија.Лесен за поставување на плочка или друга рамна површина, а дополнително може да го користите и како сталажа за зачини...
650ден.
Модел: 2971
Идеален додаток за организирање на вашата бања.Држач за крпи кој се лепи на плочка или друга рамна површина и со кој крпите ќе ви бидат секогаш на дофат.Практичен за поставување без оштетување на ѕидовите, а воедно стабилен за да ја издржи тежината на крпите.Наменет за 4 крпи..
290ден.
Модел: 2984
Wireless универзален далечински управувач со тастатура со кој полесно ќе ги управувате сите паметни уреди во домот.Со контроли за вклучување, звук, канали и далечинско на предната страна и тастатура на задната страна со сите основни команди и компчиња.Компатибилен за сите Android, Windows, Mac OS и ..
700ден.
Прикажани 1 до 15 од 146 (10 страни)