Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Градина


Pest Repeller - Електричен уред против инсекти Pest Repeller - Електричен уред против инсекти
Ново -33 %
Модел: 1648
Електричен уред против инсектиУред против муви, мравки, глувци, лебарки, комарци и други инсекти. Напреднатата технологија во борбата против инсектите дозволува да се справите со нив, без да наштетите на себе си и на околината. Не е потребно да користите отрови, кои имаат опасност да паднат ..
499ден. 750ден.
Модел: 2851
   ---- Димензии ---- 75*75*360mm- Цената е само за 1бр соларна ламба...
199ден. 400ден.
Модел: 57422-2829
              ---- Димензии ----                  147m X 33cm..
900ден.
Модел: 56441-2828
                  ---- Димензии ----                     1.68m X 46cm             ---- Капацитет на вода ----                ..
1,150ден.
Модел: 2809
-Type: Electric Mosquito Killer Lamp-Material: Acrylic + Aluminum-LED Color: Purple-Lighting Color: Cool white-Power : 15W-Power Supply: AC 175-265V-Use Range: Max. 20-30 sqm-Working Mode: Kill mosquito while lighting, kill mosquito without lighting, turn off for both functions.-Size: 9.3*17cm/3.7*6..
250ден.
Модел: BD-183
Сетот содржи:10m градинарско цревоСтеги за прицврстување на цревото10 шилаФитинзи1 конектор и упатство за употреба..
450ден. 850ден.
Модел: 2782
Должина на метална каишка 102см   Должина на каишка со рачка 118см..
249ден. 350ден.
Модел: 2781
Должина 60смШирина 2,5смДебелина 0,5см..
149ден. 250ден.
Модел: 2774
Мултифункционална алатка за итни поправки и ситуации со која ќе можете да поправите, завртите или исечете кога ќе ви биде потребно, па дури и да заковате.Алатката содржи повеќе додатоци кои можете да ги отворите и искористите зависно од потребите.Одлична за планинарење, за активности во природа, но ..
649ден. 990ден.
Модел: 2664
- Auto ON/OFF- Водоотпорна LED ламба- Супер Светло 450 Lumens- Работи на 3 Батерии АА+ ( 1.5V )..
350ден. 950ден.
Прикажани 1 до 15 од 21 (2 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА