Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Фустани

    

Модел: fz36
Моделот на фустан со Код: fz36 е со една универзална големина. Одговара за ( M, L,XL ).         - Должина: 102cm -..
499ден. 750ден.
Модел: FZ08
Плетен волнтен женски фустан Една стандардна големина ( One Size ) ..
350ден. 600ден.
Модел: ni42/2908
Комплетот е мала серија. ,,S,, -> 40-45kg..M,, -> 45-50kg,,L,, -> 50-55kg,,Xl,, -> 55-60kg..
499ден. 950ден.
Прикажани 1 до 15 од 17 (2 страни)