Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Играчки за деца


Модел: 2833
Нова подобрена верзија на претходниот модел на микрофон со звучници со ФМ радио приемник.WS-858 Bluetooth безжичен караоке пренослив микрофон со USB KTV Player и Bluetooth звучници.Динамичен микрофон кој продуцира одличен звук, особено практичен за караоке сесии и забави, домашни видеа итн. Одличен ..
490ден. 750ден.
Модел: 2813/1
Сетот содржи 10 броја коцки.   ---- Димензии ----       25см Х 25см..
200ден. 300ден.
Модел: 2813
Сетот содржи 10 броја коцки.   ---- Димензии ----       25см Х 25см..
200ден. 300ден.
Модел: 2741
Сакате да приредите забава за целото семејство?Еве играчка која сите ќе ја сакате.Мини паметен дрон со рачно управување кој ги следи движењата и командите од вашата дланка.Големина: 17х17цмВо пакетот добивате:1х дрон1х алка за конрола со рака1х усб полнач2х резервни стрелки1x далечинско за вклучувањ..
1,000ден. 1,950ден.
Модел: 2730
Шахот никогаш не излегува од мода и е однична игра за забава на сите генерации.Со овој сет на шах 3 во 1 можете да играте три видови на игри (шах, табла и дама) зависно од желбата.      ------ Димензии ------Должина: 44смШирина: 44см..
599ден. 1,500ден.
Модел: 2912
Екран 3.0 inch1 x ConsoleAV Cable DC CableUser ManualМодел – Retro FC 400 in 1Вградени игри- 400..
900ден. 1,200ден.
Модел: 2881
КарактеристикиКонзола 8-БитнаИгри 620 различниТВ Сигнал NTSC/PALТВ Статус A.VАутпут DC 6V-150mA   Матријал: AB SДимензии:Product weight: 0.4700kgProducy size: 13 x 10 x 4.5 Сетот вклучува:1 x Нинтендо2 x Џоистици / конторлери1 x Аудио ..
650ден. 1,199ден.
Модел: 2401/618
Должина: 81cmВисина од основа до рачки: 57cmВисина од основа до седиште: 36cm..
1,500ден.
Модел: 2395/BL-A618
Дизајнирано да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години)...
1,550ден. 1,950ден.
Модел: 2396/518QK
Дидикар за деца над 3 години кои се спремни за забавно и лудо возење. Дидикар нема педали, мотор, батерии но функционира со вртење на воланот и така добива забрзување. Дидикар ја подобрува координацијата и е одличен за балансирање...
990ден. 1,300ден.
Прикажани 1 до 15 од 32 (3 страни)