Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Дубаци


Модел: 2173
Дубак со играчки за лесно проодување и забава на Вашето дете.Има додаток интерактивна табла која свири со копчиња.Одлично помагало за проодување како и за развој на конгнитивните функции на детето.Карактеристики:- Поднесување на висината- Свири- Играчки и копчиња- Меко седиште кое тешко се валка и л..
1,100ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА