Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Дубаци


Модел: 2173
Дубак со играчки за лесно проодување и забава на Вашето дете.Има додаток интерактивна табла која свири со копчиња.Одлично помагало за проодување како и за развој на конгнитивните функции на детето.Карактеристики:- Поднесување на висината- Свири- Играчки и копчиња- Меко седиште кое тешко се валка и л..
1,100ден.
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)