Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Мајки и бебиња


Модел: 2874
Детски шатор достапен во 2 бои (плава и розева) Идеален за имагинативна и креативна игра.Цврста конструкција и држачи за брзо и лесно склопување.Лесен и преносен, доаѓа со ташна на патент.  Многу лесно се чисти, со обична крпа или благ раствор на сапуница.Идеален за дома, дворот, градината..
700ден. 1,950ден.
Модел: 2833
Нова подобрена верзија на претходниот модел на микрофон со звучници со ФМ радио приемник.WS-858 Bluetooth безжичен караоке пренослив микрофон со USB KTV Player и Bluetooth звучници.Динамичен микрофон кој продуцира одличен звук, особено практичен за караоке сесии и забави, домашни видеа итн. Одличен ..
490ден. 750ден.
Модел: 2813/1
Сетот содржи 10 броја коцки.   ---- Димензии ----       25см Х 25см..
200ден. 300ден.
Модел: 2813
Сетот содржи 10 броја коцки.   ---- Димензии ----       25см Х 25см..
200ден. 300ден.
Модел: 2820
  ---- Димензии ----Висина: 20,5смШирина: 5смДлабочина: 9см..
150ден.
Модел: 2817
Детскиот писоар е забавен начин да се навикне Вашето дете да користите стандарден тоалет.Исклучително е лесно да се инсталира благодарение на силиконските чаши за вшмукување, детскиот писоар ќе биде цврсто прикачен на плочките во бањата. Поставето го според висината на Вашето дете.Во внатрешноста на..
190ден. 450ден.
Модел: 2678
Тенок, компактен дизајн е совршен за употреба во домот или на терен. Се склопува рамно за практично складирање ...
1,200ден. 2,200ден.
Модел: 2426/3
Детска Подлога СРЕДНА- Должина: 91cm-Ширина: 117cm*Водоотпорна подлога*..
200ден.
Модел: 2426/1
Детска Подлога Мала- Должина: 91cm-Ширина: 117cm*Водоотпорна подлога*..
200ден.
Модел: 2401/618
Должина: 81cmВисина од основа до рачки: 57cmВисина од основа до седиште: 36cm..
1,500ден.
Модел: 2395/BL-A618
Дизајнирано да се прилагоди спрема растот на Вашето бебе и е погодно од раѓање до максимум 15 кг тежина (приближно до 3 години)...
1,550ден. 1,950ден.
Прикажани 1 до 15 од 48 (4 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА