Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Бања


Модел: 2916
Преносен топол  грејач е компактен апарат кој директно се поврзува со ѕиден штекер без да зазема простор. Сепак, тоа е толку моќно што ја претвора ладната соба во топло и пријатно место.Копчето на термостатот ви дава прецизна контрола на температурата, а вентилаторот со 2 брзини е одговорен за ..
1,200ден.
Модел: 2879
Диспанзер за хартија со фиокар и држач за мобилен телефон кој одлично ќе се вклопи во вашата бања или кујна.Со 3 ножеви за лесно сечење на секој тип на хартија без разлика дали се салфетки или ролна.Димензии: Ширина 20,5cm Висина: 22cmДлабочина: 12.5cm..
499ден. 990ден.
Модел: 2860
Додатоци: -Кабел за полнење -Четка за чистење- Улје за подмачкување- Можност за шишање должина од 3мм, 6мм, 9мм..
350ден.
Модел: int-k-8
--- Димензии ---Должина:  186смШирина:  93см..
700ден.
Модел: int-k-7
--- Димензии ---Должина:  180смШирина:  106см..
700ден.
Модел: int-k-6
--- Димензии ---Должина:  195смШирина:  95см..
700ден.
Модел: int-k-5
--- Димензии ---Должина:  180смШирина:  70см..
700ден.
Модел: int-k-4
--- Димензии ---Должина:  180смШирина:  90см..
700ден.
Модел: int-k-3
--- Димензии ---Должина:  180смШирина:  90см..
700ден.
Модел: int-k-2
 --- Димензии ---Должина:  180смШирина:  91см..
700ден.
Модел: int-k-1
  --- Димензии ---Должина:  180смШирина:  100см..
700ден.
Модел: 2819
  ---- Димензии ----Должина: 50смШирина: 33см..
199ден. 390ден.
Модел: 2817
Детскиот писоар е забавен начин да се навикне Вашето дете да користите стандарден тоалет.Исклучително е лесно да се инсталира благодарение на силиконските чаши за вшмукување, детскиот писоар ќе биде цврсто прикачен на плочките во бањата. Поставето го според висината на Вашето дете.Во внатрешноста на..
190ден. 450ден.
Прикажани 1 до 15 од 35 (3 страни)
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА