Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Бања


Модел: 2977
Сталажа која ќе ви овозможи да добиете повеќе простор во кујната над микробрановата печка или пак да го организирате вашиот ходник и обувките, облеката или предметите во бањата.Димензии:Висина: 60.5цмДлабочина: 25цмШирина: Прилагодлива од 49,5 до 85цм...
690ден.
Модел: 2986
Сталажа со која ќе можете лесно да ги поместувате и транспортирате вашите големи уреди како машина за перење, фрижидер, машина за сушење алишта.Метална конструкција со пластична основа за да не дојде до оштетување на уредите и 4 тркалца распоредени на ќошињата за лесно движењеВисина: 10цмМаксимална ..
790ден.
Модел: 2971
Идеален додаток за организирање на вашата бања.Држач за крпи кој се лепи на плочка или друга рамна површина и со кој крпите ќе ви бидат секогаш на дофат.Практичен за поставување без оштетување на ѕидовите, а воедно стабилен за да ја издржи тежината на крпите.Наменет за 4 крпи..
290ден.
Модел: 2983
Висечки организер за средства за чистење кој можете да го поставите во вашата кујна во ормарот под мијалникот и да ги организирате сите средства за чистење и одржување на хигиената да ви бидат секогаш на дофат без да зафаќаат простор.Одличен за:Средства за чистењеАлатКунски приборИграчкиСитни предме..
399ден.
Модел: 2916
Преносен топол  грејач е компактен апарат кој директно се поврзува со ѕиден штекер без да зазема простор. Сепак, тоа е толку моќно што ја претвора ладната соба во топло и пријатно место.Копчето на термостатот ви дава прецизна контрола на температурата, а вентилаторот со 2 брзини е одговорен за ..
1,200ден.
Модел: 2879
Диспанзер за хартија со фиокар и држач за мобилен телефон кој одлично ќе се вклопи во вашата бања или кујна.Со 3 ножеви за лесно сечење на секој тип на хартија без разлика дали се салфетки или ролна.Димензии: Ширина 20,5cm Висина: 22cmДлабочина: 12.5cm..
499ден. 990ден.
Модел: 2819
  ---- Димензии ----Должина: 50смШирина: 33см..
199ден. 390ден.
Модел: 2817
Детскиот писоар е забавен начин да се навикне Вашето дете да користите стандарден тоалет.Исклучително е лесно да се инсталира благодарение на силиконските чаши за вшмукување, детскиот писоар ќе биде цврсто прикачен на плочките во бањата. Поставето го според висината на Вашето дете.Во внатрешноста на..
190ден. 450ден.
Модел: 2818
„Attach-a-Trash“ создава силно, цврсто место што може да издржи до 5 килограми!Едноставно, закачете ја на која било фиока или кабинет!            ---- Димензии ----Должина: 23,5смШирина: 11см..
199ден. 350ден.
Модел: 2814
         ----- Димензии -----Висина: 20смШирина: 8см..
450ден. 650ден.
Прикажани 1 до 15 од 26 (2 страни)