Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Кујна


Модел: 3160
Опција за мерење во грамови и унциИндикатор за состојба на батеријаРаботи на 2 АА батерии од 1.5VLCD дисплејОпремена со сензор за висока прецизност при мерње.Капацитет за берње од 0-10kg...
290ден.
Модел: 2977
Сталажа која ќе ви овозможи да добиете повеќе простор во кујната над микробрановата печка или пак да го организирате вашиот ходник и обувките, облеката или предметите во бањата.Димензии:Висина: 60.5цмДлабочина: 25цмШирина: Прилагодлива од 49,5 до 85цм...
690ден.
Модел: 2968
Практична сталажа за зачини која можете да ја сместите во кујнските ѕидни ормарчиња и чесно да го организирате хаосот со зачини.Со лизгачка основа за лесно да можете да ја извадите фиоката од сталажата која ви треба плус можност за ротирање на извадената фиока за 90 степениДимензии на проиводот:Виси..
550ден.
Модел: 3159
Рачна мелница за месо и зеленчук со додатоци за правење колбаси која ќе ви помогне да ги реализирате вашите рецепти и да приготвите вкусни сезонски јадења.Во пакет добивате:Мелница за мелење2 ножа1 додаток за правење колбаси..
790ден.
Модел: 2969
Алатка која ќе најде одлична примена во вашиот дом.Рачна мелница за сецкање и мелење на овошје, зеленчук и јаткасти плодови, со гумена основа која се лепи на мазна подлога и со која ќе можете да исецкате и брзо приготвите секакви јадења за вас и вашите најблиски.во пакет доаѓа со 3 ножеви за крупно,..
550ден.
Модел: 2997
Мултифункционален рачен џусер со кој лесно ќе направите здрави пијалоци во вашиот дом.Одличен за сите видови овошје и зеленчук.Ги истиснува соковите и ги остранува лушпитеСо вакум гумирана подлога која не дозволува лизгање на рамна површина.Идеален за подготовка на здрави напитоци за целото семејств..
590ден.
Модел: 2979
Прекрасна мала и практична алатка која вреди да ја има секој оној кој ужива во готвењето.Уред кој работи на батерии и се полни со USB кабел, и со кој лесно и брзо ќе го исецкате лукот, кромидот, магдоносот и останатите зачини без да правите неред и без да оставаат непријатна миризба на вашите раце.И..
690ден.
Модел: 2978
Електрична скара KWT-8800Материјал: Нерѓосувачки челикГолемина: 48x48x12cmСо индикатор светилка3 греачи кои се вадатЛесна за чистење..
900ден.
Модел: 2982
Метална конструкцијаПростор за 18 чинииВисечка сталажа за 6 чашиПростор за ножеви, вилушки и лажици..
750ден.
Модел: 2986
Сталажа со која ќе можете лесно да ги поместувате и транспортирате вашите големи уреди како машина за перење, фрижидер, машина за сушење алишта.Метална конструкција со пластична основа за да не дојде до оштетување на уредите и 4 тркалца распоредени на ќошињата за лесно движењеВисина: 10цмМаксимална ..
790ден.
Модел: 2992
Моќност: 260W7 брзини на матење2 сета маталки во пакет од нерѓосувачки челик..
699ден.
Модел: 2987
Практичен организер за вашата кујна со кој ќе можете да ги имате на дофат и лесно да ги користите кујнската хартија, најлонската фолија за вакумирање и металната фолија.Лесен за поставување на плочка или друга рамна површина, а дополнително може да го користите и како сталажа за зачини...
650ден.
Модел: 2988
Алатка со која брзо и лесно ќе обликувате перфектни ќебапчиња и ќе можете да ги изненадите вашите сакани со домашно приготвено месо за скара.Само направете ја смесата и наполнете ја алатката со неа, а потоа ставете го калапот и натиснете, а на другата страна ќе излезат перфектно обликувани ќебапи со..
250ден.
Прикажани 1 до 15 од 49 (4 страни)