Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Дом и градина


Модел: 3160
Опција за мерење во грамови и унциИндикатор за состојба на батеријаРаботи на 2 АА батерии од 1.5VLCD дисплејОпремена со сензор за висока прецизност при мерње.Капацитет за берње од 0-10kg...
290ден.
Модел: 2977
Сталажа која ќе ви овозможи да добиете повеќе простор во кујната над микробрановата печка или пак да го организирате вашиот ходник и обувките, облеката или предметите во бањата.Димензии:Висина: 60.5цмДлабочина: 25цмШирина: Прилагодлива од 49,5 до 85цм...
690ден.
Модел: 2968
Практична сталажа за зачини која можете да ја сместите во кујнските ѕидни ормарчиња и чесно да го организирате хаосот со зачини.Со лизгачка основа за лесно да можете да ја извадите фиоката од сталажата која ви треба плус можност за ротирање на извадената фиока за 90 степениДимензии на проиводот:Виси..
550ден.
Модел: 3159
Рачна мелница за месо и зеленчук со додатоци за правење колбаси која ќе ви помогне да ги реализирате вашите рецепти и да приготвите вкусни сезонски јадења.Во пакет добивате:Мелница за мелење2 ножа1 додаток за правење колбаси..
790ден.
Модел: 2969
Алатка која ќе најде одлична примена во вашиот дом.Рачна мелница за сецкање и мелење на овошје, зеленчук и јаткасти плодови, со гумена основа која се лепи на мазна подлога и со која ќе можете да исецкате и брзо приготвите секакви јадења за вас и вашите најблиски.во пакет доаѓа со 3 ножеви за крупно,..
550ден.
Модел: 2997
Мултифункционален рачен џусер со кој лесно ќе направите здрави пијалоци во вашиот дом.Одличен за сите видови овошје и зеленчук.Ги истиснува соковите и ги остранува лушпитеСо вакум гумирана подлога која не дозволува лизгање на рамна површина.Идеален за подготовка на здрави напитоци за целото семејств..
590ден.
Модел: 2979
Прекрасна мала и практична алатка која вреди да ја има секој оној кој ужива во готвењето.Уред кој работи на батерии и се полни со USB кабел, и со кој лесно и брзо ќе го исецкате лукот, кромидот, магдоносот и останатите зачини без да правите неред и без да оставаат непријатна миризба на вашите раце.И..
690ден.
Модел: 2978
Електрична скара KWT-8800Материјал: Нерѓосувачки челикГолемина: 48x48x12cmСо индикатор светилка3 греачи кои се вадатЛесна за чистење..
900ден.
Модел: 2982
Метална конструкцијаПростор за 18 чинииВисечка сталажа за 6 чашиПростор за ножеви, вилушки и лажици..
750ден.
Модел: 2991
Ролер за белење со резервоар и пумпа со која ќе можете да го наполните ролерот со боја и да ги избелите ѕидовите без ниту една капка боја на подот.Со контролна рачка која ви овозможува да дозирате онолку боја колку што е потребно за лесно и перфектно боење на ѕидот...
1,150ден.
Модел: 3172
Sweep drag е алатка која ќе замени неколку алатки во вашиот дом.Благодарение на тројнотно ротирачко движење на ресичките ја собира сета прашина, нечистотија и отпад за потоа лесно да ја исфрлите во канта за ѓубре.Со резервар за отпад и ротирачка рачка  која се врти за 360 степени и прилагодува ..
399ден.
Модел: 2986
Сталажа со која ќе можете лесно да ги поместувате и транспортирате вашите големи уреди како машина за перење, фрижидер, машина за сушење алишта.Метална конструкција со пластична основа за да не дојде до оштетување на уредите и 4 тркалца распоредени на ќошињата за лесно движењеВисина: 10цмМаксимална ..
790ден.
Модел: 2985
Столна ламба во форма на месечина која се полни на USB и го менува интензитетот и бојата на допир.Одлична декорација за вашата спална или дневна соба...
600ден.
Прикажани 1 до 15 од 451 (31 страни)