Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.

Контакт

Адреса
ул.Дојранска 14, 2400 Струмица,
Република Северна Македонија
Работно време
Понеделник-Петок: 09:00 - 18:00
Сабота: 09:00-16:00
Емаил
makstoremk2015[at]gmail.com

Контактирајте не

Captcha

Наша локација

Makstore.mk
Makstore.mk
ул.Дојранска 14, 2400, Струмица
Види Google мапа
Телефон
+389 78 255 255

Работно време
Пон-Пет 08:00-16:00
Сабота: 09:00-14:00

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА